Szukaj przedmiotu

Wędzisko

Wędzisko to firma rodzinna wędkarsko-zoologiczna. Na rynku działa od 1991 roku. Początkowo jako "Wodnik" sklep znajdował się na ul. Legionów 18 w Łodzi. Dziś jako "Wędzisko" siedziba sklepu znajduje się na ul. Legionów 19. Teraz umożliwiamy Wam robienie zakupów również za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jesteśmy jednym z najstarszych i najdłużej działających sklepów wędkarskich w Łodzi. Od lat znajdujemy się w ścisłym centrum miasta w okolicy Placu Wolności i Manufaktury. 

W naszej stałej ofercie znajdują się produkty wędkarskie oraz zoologiczne. Posiadamy świeże przynęty wędkarskie takie jak żywiecrobaki - biały i barwiony robak, pinka, dendrobeny, rosówki oraz czerwony robak; przynęty sztuczne - blachy, twistery, rippery, przywieszki morskie, pilkery, woblery i inne.

Ponadto wędki, kołowrotki, akcesoria, sprzęt i zanęty wędkarskie.

Oferta sklepu została poszerzona o artykuły zoologiczne: karmy suche, karmy mokre, przekąski oraz przysmaki dla psów i kotów, środki do higieny i inne.

Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem funkcjonowania sklepu. Dla nas priorytetem jest zadowolenie naszych klientów.  Podziel się z nami swoją opinią, zostaw sugestie - chętnie zapoznamy się z Twoim zdaniem, aby w przyszłości jeszcze lepiej spełniać oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Komentarze